Submit Property
click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

$ 0 to $ 10,000

More Search Options

$ 0 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search

$ 0 to $ 1,500,000

More Search Options
we found 0 results
Your search results

BISI

Construction | ivicamk@gmail.com

About Me

БИСИ ДООЕЛ, започнува со новиот проект на ТОП локација во најубавата населба во Скопје.
Во Тафталиџе 1,во центарот на урбаниот Карпош, почнуваме со изградбата на новиот станбено-деловен комплекс БИСИ КАРПОШ.
Целиот објект ќе биде составен од 4 ламели со уникатна и ултра-модерна архитектура комплетно изведен со ПРЕМИУМ ГРАДБА во најбрз рок.
Вашиот ДОМ во најубавата зграда во Скопје….

 

ПРЕМИУМ градба на ексклузивни станови во Центар и Карпош! ТОП локации во Буњаковец , Тафталиџе 1 и Водно.

Contact Me

Compare properties

My Listings

new offer

BISI TAFTALIDZE BUILDING INFO

From $ 699 / Loan 6-15 years / 15% DP
БИСИ ДООЕЛ, започнува со новиот проект на ТОП локација во најубавата населба во Скопје. Во Тафталиџе 1, во центарот [more]
БИСИ ДООЕЛ, започнува со новиот проект на ТОП локација во најубавата населба во Скопје. Во Тафталиџе 1, во центарот [more]
8,000 m2full info