Submit Property
click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

$ 0 to $ 10,000

More Search Options

$ 0 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search

$ 0 to $ 1,500,000

More Search Options
we found 0 results
Your search results

TIP A Kompleks VETRILO

Monthly $ 440 / Loan 10 years + $ 8.890 DP
Sopiste,
add to favorites
1307
hot offer

Големата загаденост, секојдневниот стрес влијаат луѓето се повеќе да сакаат да живеат подалеку од градската гужва, во чиста еколошка средина, и со тоа да го заштитат сопственото здравје, кое е најголемиот луксуз денес. Мирот и хармонијата се бесценети! Дополнително цените по станбен квадрат се многу пониски надвор од централното градско јадро што е мотив плус семејствата сериозно да размислуваат за дом во природа. А, ако домот е оддалечен само 6,5 км од центарот на Скопје, во незагадена средина, тогаш семејната приказна може да започне.

Address: Sopiste
City:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Property Id : 19191
Price: Monthly $ 440 / Loan 10 years + $ 8.890 DP
Property Size: 120 m2
Property Lot Size: 250 m2
Rooms: 6
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2.5
Structure Type: Brick
Floors No: 1
pool
back yard
private space
Roof Deck
TIP A
size: 120 m2
rooms: 6
baths: 2,5
price: $ 88,000
TIP A
House 2 floors

Compare properties

Similar Listings

hot offer

Apartment in TWINS B2V1 ■ 699 sqf

Rate $ 576 / 15 years / $ 9.450 DP
Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подобрено јас. Оваа генерација [more]
Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подобрено јас. Оваа генерација [more]
22 65 m2full info

Apartment in TWINS B2V1 ■ 818 sqf

Rate $ 660 / 15 years / $ 11289 DP
Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подобрено јас. Оваа генерација [more]
Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подобрено јас. Оваа генерација [more]
21 76 m2full info
new offer

TOP SELLER Apartment in BUSINESS HOMES

Rate $ 595 / Loan 10 years / $ 8.864 DP
BUSINESS HOMES – perfect solutions for investment in Apartment. TOP SELLER – КАТ 6-9 – BUSINESS HOMES – [more]
BUSINESS HOMES – perfect solutions for investment in Apartment. TOP SELLER – КАТ 6-9 – BUSINESS HOMES – [more]
22 64 m2full info

INTERSOFT

Construction
+389.2.322.7941
+389.78.393.639
info@intersoft.com.mk

Contact Me