Submit Property
click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

$ 0 to $ 10,000

More Search Options

$ 0 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search

$ 0 to $ 1,500,000

More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartment in TWINS B2V1 ■ 818 sqf

Rate $ 660 / 15 years / $ 11289 DP
ul. 1694/1, ,
add to favorites
1077

Other units in TWINS BUILDING INFO

Apartment in TWINS B2V1 ■ 699 sqf
Apartment in TWINS B2V1 ■ 699 sqf
Rate $ 576 / 15 years / $ 9.450 DP
Category: ,
Rooms: 2,
Baths: 2,
Size: 65 m2

Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подобрено јас. Оваа генерација станува свесна за својата моќ, вложува и создава како во својот живот, така и во својата животна средина.

Во денешно време треба да поседувате силен  дух за да можете да го живеете животот по свои правила, а во денешната урбана џунгла, ставот е сè. Ставот е TWINS!

Вкупнa квадратура: 76 m2
(68 m2 + 8 m2)

Дневна соба / трпезарија 15.73 m2
Кујна 6.82 m2
Спална соба 11.45 m2
Детска соба 1 7.72 m2
Детска соба 2 12.62 m2
Бања 3.77 m2
Тоалет 2.00 m2
Влезен хол 2.56 m2
Ходник 5.33 m2
Тераса 1 6.75 m2
Тераса 2 1.29 m2

Станбена единица

001 – 007 – 013 – 019 – 025

Ориентација Ориентација

Address: ul. 1694/1
City:
Zip: 1000
Country: Macedonia (FYROM)
Property Id : 19240
Price: Rate $ 660 / 15 years / $ 11289 DP
Property Size: 76 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Year Built: 2017
Available From: 2018-02-01
Structure Type: Brick
Floors No: 1
fireplace
balcony
private space

Compare properties

Similar Listings

hot offer

Apartment in TWINS B2V1 ■ 699 sqf

Rate $ 576 / 15 years / $ 9.450 DP
Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подобрено јас. Оваа генерација [more]
Twins е создаден за новата генерација на луѓе кои се свртени кон себе, своето ново и подобрено јас. Оваа генерација [more]
22 65 m2full info
hot offer

TIP A Kompleks VETRILO

Monthly $ 440 / Loan 10 years + $ 8.890 DP
Големата загаденост, секојдневниот стрес влијаат луѓето се повеќе да сакаат да живеат подалеку од градската гужва, [more]
Големата загаденост, секојдневниот стрес влијаат луѓето се повеќе да сакаат да живеат подалеку од градската гужва, [more]
32.5 120 m2full info
new offer

TOP SELLER Apartment in BUSINESS HOMES

Rate $ 595 / Loan 10 years / $ 8.864 DP
BUSINESS HOMES – perfect solutions for investment in Apartment. TOP SELLER – КАТ 6-9 – BUSINESS HOMES – [more]
BUSINESS HOMES – perfect solutions for investment in Apartment. TOP SELLER – КАТ 6-9 – BUSINESS HOMES – [more]
22 64 m2full info

ELENA LUKA HOME

Construction buildings
+389 2 3103 816
+389 71 346 194
contact@elenalukahome.com

Contact Me